Kā nodalīt virtuves un dzīvojamo platību?

Agris 2017-08-01

  Labdien!

Man ir neliels studio tipa dzīvoklis, kur virtuve atrodas cieši blakus viesistabai. Tas nav nedz ērti, nedz estētiski. Īpaši reizēs, kad nāk viesi. Kā nodalīt virtuves un dzīvojamo platību?

Atbildes:

 • 2017-08-04 11:49
  Compact.lv
  Edgars Pentjuss
  Labdien!

  Jaunums tirgū ir kompaktas un aizveramas virtuves, skat. piem. http://www.compact.lv/virtuves_box/. Pagaidām cenas ir premium klases līmenī (no 4'500 EUR bez tehnikas līdz 12'000 vispilnākajā versijā), tomēr tā Jums atbrīvos vēl vairāk kvadrātmetrus.

  Esam atdalījuši telpas ar elektriski nolaižamu rullo žalūziju, ko var izmantot arī kā mājas kinozāli. Savukārt, ja Jums nepatīk, ka ciemiņi ēd čipsus Jūsu gultā, noteikti padomājiet par sienas gultas (no sienas nolaižamas gultas) iebūvēšanu. Tās ir pieejamas gan ar dīvānu, gan galdu dienas versijā. Jaunums arī ir konsoles galdi, kas izvelkas no 40 cm līdz 3 m un pieejami pat no 250 EUR, dizaina versijā ap 3'000 EUR - "must have" viesu uzņemšanai un neaizņem vietu, kad viesi ir jau prom.

  Tāpat ir dažāda veida saliekamie un viens otrā ievietojami krēsli, kas ļaus ērti uzņemt viesus un neaizņems vietu, kad tie vairs nav nepieciešami.

  Edgars Pentjuss, konsultants compact.lv